
Браслет Говліт космічна бірюза
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00012854
Браслет добре підходить на жіночу та підліткову руку. Браслет на гумці, добре розтягується та комфортно підлаштовується під потрібний розмір, не створюючи дискомфорту під час носіння.
- Розмір браслета – 20 см.
- Центральний хрест може змінюватись.
Говліт космічна бірюза асоціюється зі спокоєм, ясністю думок та емоційною гармонією. Його унікальний бірюзовий відтінок з вкрапленнями нагадує безмежний космос, сприяючи натхненню, творчості та концентрації. Камінь допомагає зняти напруження, відновити внутрішню рівновагу та відчуття захищеності.
Космічна бірюза також відома своїми заспокійливими та енергетично гармонізуючими властивостями. Вважається, що вона підтримує емоційний баланс, стимулює позитивне мислення та допомагає відчувати спокій, впевненість і внутрішню гармонію у повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Грузія |
| Довжина | 24 мм |
| Замок | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 120 ₴




