
Браслет Говліт синій лазурит
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00012856
Браслет добре підходить на жіночу та підліткову руку. Браслет на гумці, добре розтягується та комфортно підлаштовується під потрібний розмір, не створюючи дискомфорту під час носіння.
- Розмір браслета – 20 см.
- Центральний хрест може змінюватись.
Синій говліт з ефектом лазуриту асоціюється зі спокоєм, ясністю думок та внутрішньою гармонією. Його глибокий синій колір символізує мудрість, духовну рівновагу та зосередженість, допомагаючи зменшити тривожність і налаштуватися на позитивний внутрішній стан. Камінь сприяє розвитку інтуїції, самопізнання та емоційної стабільності.
Синій говліт також відомий своїми заспокійливими властивостями. Вважається, що він допомагає зняти напруження, покращити емоційний стан та підтримати внутрішній баланс. Камінь сприяє гармонії думок, спокою та відчуттю впевненості у повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Грузія |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 120 ₴






