
Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/2377/6.EB
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB/2377/6.EB
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/2377/6.EB - ідеальне рішення для любителів колекціонування елітних аксесуарів. Цей кейс для годинників виконаний в класичному коричневому кольорі та виготовлений з якісного дерева та МДФ. Розміри виробу складають 36,8х12х8,5см, що дозволяє зручно розмістити до 6 годинників. Всі годинники залишаться в безпеці в скриньці завдяки інтер'єру з PU шкіри. Salvadore WB/2377/6.EB не оснащений автопідзаводом, але це не заважає зручному використанню виробу. Скринька стане прекрасним подарунком для власників цінних годинників та доповнить інтер'єр будь-якого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Місткість | 6 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 368 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 36,8×12×8,5см |
| Інтер'єр | PU шкіра |
| Автопідзавод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









