У культурах різних народів лотос наділяють особливими магічними властивостями. Ця квітка символізує пориви серця. Поруч із ним розквітає любов, розкривається здатність до співпереживання. Лотоси вручають на знак спорідненості душ, висловлюючи цим своє кохання чи теплі дружні почуття.
Подарований від душі лотос означає побажання здоров'я та довголіття. Використання лотоса в інтер'єрі приваблює до будинку позитивну енергію та служить оберегом від неприємностей. Майстри ювелірної справи втілили прекрасну квітку в металі, вкрили її шаром золота, розмалювали емалями та прикрасили камінням Сваровські. Ця вічна досконала квітка несе в собі весь віковий символізм давніх міфів та повір'їв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид образотворчого мистецтва | Графіка |
| Вид картини | Живопис та графіка, Об'ємні картини |
| Висота картини | 43.5 см |
| Жанр | Квіти |
| Модульна картина | Ні |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Основний матеріал виготовлення | мідь |
| Оформлення | У рамі зі склом |
| Поверхня | Глянцева |
| Покриття захисним лаком | Ні |
| Стан | Новий |
| Техніка | Змішана техніка |
| Тип картини | Репродукція |
| Ширина картини | 47.5 см |
| Мова | Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріали | мідь, позолота, посрібнення, каміння Swarovski, емаль |
| Розмір | 475x435x40 мм |
- Ціна: 16 970 ₴




