Вишуканий свічник стане чудовою прикрасою вашого будинку.
- Висота свічника – 3 см
- Під свічку діаметром – до 0,8 см.
Свічник чудово підійде для домашнього вогнища, а також стане чудовим подарунком для ваших близьких.
Свічник не тільки виконує своє пряме призначення (утримує свічку), але і є витвором мистецтва, який прикрасить будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота свічника | 30 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 8 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип свічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми |
| Ширина свічника | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



