Пропонуємо маленький свічник золотого кольору для церковної свічки, який зручно використовувати вдома, оскільки даний свічник не займає багато місця і дуже красиво виглядає в будь-якому домашньому інтер'єрі.
- Висота свічника - 4,1см
- Діаметр основи – 3 см
- максимальний діаметр свічки – 1 см
На свічнику зображена абревіатура "ХВ", що означає Христос Воскрес на червоному емальному фоні.
На підставці вилитий напис Христос Воскрес Воістину Воскрес
Свічник буде чудовим подарунком на Великдень - Воскресіння Христове або будь-яку іншу урочистість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота свічника | 41 мм |
| Діаметр свічника | 30 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 10 мм |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип свічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусої форми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





