Скринька для зберігання годинника Salvadore LE/3032/LI/1.BLG від австрійського виробника чудово підійде для любителів годинників, які дбають про збереження своїх виробів. Цей кейс для годинника виконаний в чорному кольорі та має розміри 10х8х8,5см.
Корпус скриньки виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, яка прослужить довгий час та захистить ваші годинники від пилу та пошкоджень. Інтер'єр скриньки виконаний з м'якого оксамиту та шкіри, що забезпечить додатковий захист від подряпин та потертостей.
Скринька для годинника Salvadore LE/3032/LI/1.BLG не має автопідзаводу, але забезпечує одне місце для зберігання. Цей кейс для годинника є відмінним вибором для любителів елегантних аксесуарів, які бажають зберегти свій годинник в найкращому стані.
Корпус скриньки виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, яка прослужить довгий час та захистить ваші годинники від пилу та пошкоджень. Інтер'єр скриньки виконаний з м'якого оксамиту та шкіри, що забезпечить додатковий захист від подряпин та потертостей.
Скринька для годинника Salvadore LE/3032/LI/1.BLG не має автопідзаводу, але забезпечує одне місце для зберігання. Цей кейс для годинника є відмінним вибором для любителів елегантних аксесуарів, які бажають зберегти свій годинник в найкращому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






