Скриньки Friedrich Lederwaren виробляються на фабриці в Німеччині, в місті Шванштетен. Серія скриньок Infinity розрахована для зберігання 6 годин. Зовнішня обробка виконана з натуральної шкіри із прозорою кришкою. Особливість: Зовнішнє оздоблення зі шкіри чорного кольору чудово гармонує з внутрішньою замшевою частиною, контрастно сірого кольору. Контрастне оздоблення сірою ниткою по периметру верхньої кришки. Надійний замок патентований. Функціональний внутрішній простір: шість секцій для зберігання годинника. Прозора скляна кришка. При догляді за виробом рекомендується використовувати вологу ганчірочку. Скринька для зберігання годинника відрізняється високою якістю і стильним лаконічним дизайном. Відмінний подарунок для ділової людини. Сьогодні володіти продукцією Friedrich Lederwaren вважається ознакою гарного смаку, солідності та компетентності у доборі аксесуарів. Вироби цього бренду відповідають усім світовим стандартам якості, мають сертифікати відповідності та фірмову гарантію. Асортимент компанії оновлюється та доповнюється щосезону. Кожна серія виробів несе в собі особливий стиль, неповторні контури та дизайнерські рішення. Співробітники бренду не лише стежать за модними тенденціями, але й часто самі їх диктують. Сьогодні продукція торгової марки Friedrich Lederwaren – це знак неперевершеної якості та вишуканого стилю. Компанія «Фрідріх» заснована в 1989 році в м. Шванштетен (Німеччина) та виробляє дорожні аксесуари найвищої якості. Продукція виготовляється з найкращих матеріалів, використовується надійна фурнітура. Складання та обтяжка шкірою здійснюється вручну та проходить кілька етапів контролю якості. Вироби «Фрідріх» призначені для дбайливого зберігання та перевезення коштовностей, годинників, цінних предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішня обробка | Замша |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Натуральна шкіра |
| Місткість | 6 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴




