
Скринька для годинників Salvadore 1051/BG/M5 1х2 з підзаводом
6 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: Salvadore 1051/BG/M5 1х2
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для годинників Salvadore 1051/BG/M5 1x2 з автопідзаводом - це високоякісний виріб від австрійського виробника. Її корпус виконаний з міцного дерева та пофарбований в лаконічний чорний колір. Даний кейс має розміри 18х18х19 см, що робить його ідеальним для зберігання двох годинників. Усередині скриньки ви знайдете оксамит світлого кольору, який прикрасить вашу колекцію годинників та захистить їх від подряпин. Скринька оснащена автопідзаводом, що забезпечить годинникам постійне заряджання та оптимальний режим роботи. Кейс для годинників Salvadore 1051/BG/M5 1x2 з автопідзаводом має два відділення для зберігання годинників - достатньо просторних, щоб вмістити навіть великі моделі. Такий виріб чудово підходить для зберігання та демонстрації ваших улюблених годинників і стане чудовим подарунком для любителів елегантних аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць для підзаводу | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 2 шт. |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴









