Скринька для годинників Salvadore 8002/BGF/DF 2x2 з автопідзаводом - це ідеальне рішення для зберігання ваших улюблених годинників. Вона має розміри 23,5х26х23см і виконана з якісного дерева в темно-сірому кольорі, що надає їй елегантний та солідний вигляд. Всередині кейсу для годинників знаходяться 2 місця для зберігання, які захищені від будь-яких пошкоджень, завдяки оксамиту чорному інтер'єру. Крім того, скринька оснащена автопідзаводом, що забезпечує точність ходу механізму та довговічність годинників. Інноваційні функції роблять цю скриньку ще більш зручною та комфортною у використанні. Сенсорне керування та ЖК-дисплей, автоматичне LED-підсвічування та автостоп при відкритті дверцят забезпечують просту та надійну роботу, а віддалений пульт керування дає можливість керувати кейсом дистанційно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 2 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Дисплей | Так |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові можливості | сенсорне керування, РКІ дисплей, автоматичне LED підсвічування, автостоп під час відкриття дверцят, пульт дистанційного керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴






