Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/3081/WB - елегантний аксесуар для справжнього цінителя часу. Виготовлена в Австрії, вона має чистий білий колір, який привнесе нотки вишуканості в будь-який інтер'єр. Розміри 35х12х9см дозволяють зручно зберігати 5 годинників в середині корпусу з дерева. Всі годинники знайдуть своє місце завдяки 5 зручно розташованим відділенням. Інтер'єр з оксамиту надає додатковий шарм цьому кейсу для годинників. На жаль, в даній скриньці немає функції автопідзаводу, це слід враховувати при пошуку ідеальної скриньки для своєї колекції годинників. Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/3081/WB - чудове рішення для зручного і безпечного зберігання ваших улюблених годинників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 5 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴


