Скринька для годинників Salvadore 8006/GBF/DF 6x6 з автопідзаводом - елегантний кейс для зберігання та підкручування шести наручних годинників. Виготовлена з дерева в сірому кольорі, розміром 33х23х32,5см. Усередині скриньки є 6 місць для зберігання годинників, обтягнутих чорним оксамитом, з автопідзаводом. Сенсорне управління, LED-підсвічування та управління з пульта ДУ роблять використання зручним та приємним. Кейс для годинників Salvadore 8006/GBF/DF 6x6 з автопідзаводом має замок та автостоп при відкритті дверцят. У додаток до цього, в комплекті йде USB-зарядка. Це відмінне рішення для тих, хто цінує не тільки функціональність, але й візуальний комфорт при зберіганні своїх годинників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 6 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для підзаводу | 6 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові можливості | сенсорне керування, LED підсвічування, замок, автостоп при відкриванні дверцят, керування з пульта ДК, додатково в комплекті USB заряджання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 050 ₴










