Скринька для годинників Salvadore 024/BBR/FC5 1x2 з автопідзаводом є ідеальним рішенням для зберігання Ваших годинників. Головною перевагою виробу є автопідзавод двох годинників, що дозволить Вам не турбуватися про зберігання та підзаряджання Ваших годинників. Корпус виготовлений з дерева, покритого лаком чорного кольору. Розміри кейсу для годинників становлять 19x25x21,5см, а його інтер’єр виконаний з високоякісної PU шкіри. Серед додаткових можливостей можна виділити механічне управління, 5 програм, замок, автостоп і можливість роботи від батарейки типу D. Крім того, в кейсі передбачено 3 місця для зберігання годинників, що зробить його ще більш зручним у використанні. Ця скринька для годинників Salvadore 024/BBR/FC5 1x2 стане ідеальним вибором для Вашої колекції!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 3 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Кількість місць для підзаводу | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові можливості | автопідзавод двох годинників, механічне керування, 5 програм, замок, автостоп, можливість роботи від батарейки типу D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴










