Скринька для зберігання годинників Craft 10PU.GN - це елегантне рішення для колекціонерів, які бажають зберегти свої годинники від пилу та пошкоджень. Виготовлена в Тайвані, вона виконана в зеленому кольорі з PVC шкіри та скла, що робить її не лише функціональною, але й красивою. За допомогою цього кейсу для годинників розміром 25х20х8см ви зможете переконатися, що ваші годинники завжди в безпеці. Скринька оснащена 10 відділеннями для зберігання, що дозволяє помістити колекцію набору годинників. Інтер'єр скриньки для зберігання годинників - світлий оксамит, що надає їй додаткового блиску. Скринька для зберігання годинників Craft 10PU.GN не має додаткового автопідзаводу, але зробить все необхідне для того, щоб ваша колекція зберігалась протягом багатьох років в відмінному стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 10 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник), Скло |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








