Скринька для зберігання годинників Salvadore PB/3660/1.GN - це вишуканий кейс для справжніх цінителів елегантності та функціональності. Вона виготовлена в Австрії з високоякісної чорної PU шкіри, що робить її міцною та довговічною. З цим кейсом ви зможете надійно зберігати свої годинники завдяки одному відділенню розміром 10х8х8,5см. Внутрішня обробка виконана з оксамиту, який забезпечує м'який захист для ваших годинників. Важливо відзначити, що цей кейс для годинників не має автопідзаводу. Однак, він стане незамінним аксесуаром у вашому житті. Зберігайте свої годинники безпечно та стильно з шкатулкою Salvadore PB/3660/1.GN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 85 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








