
Скринька для зберігання годинників Salvadore PB/3250/10.CBN
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Salvadore PB/3250/10.CBN
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для зберігання годинників Salvadore PB/3250/10.CBN - це елегантний кейс для справжніх цінителів годинників. Вироблена в Австрії, вона виглядає міцно та надійно.
Корпус скриньки виконаний з міцної PVC шкіри чорного кольору, що надає їй суворий та стильний вигляд. Розміри скриньки складають 31х19х8см, а внутрішній інтер'єр також виготовлений з PVC шкіри, але з тисненням під карбон. Вона має 10 відділень для зберігання годинників, забезпечуючи безпечне та особливе місце для зберігання дорогоцінних прикрас.
Зберігання годинників в цьому вишуканому аксесуарі - це справжнє свято для цінителів. Все це робить Salvadore PB/3250/10.CBN захоплюючим варіантом для зберігання годинників, який не залишить байдужим нікого.
Корпус скриньки виконаний з міцної PVC шкіри чорного кольору, що надає їй суворий та стильний вигляд. Розміри скриньки складають 31х19х8см, а внутрішній інтер'єр також виготовлений з PVC шкіри, але з тисненням під карбон. Вона має 10 відділень для зберігання годинників, забезпечуючи безпечне та особливе місце для зберігання дорогоцінних прикрас.
Зберігання годинників в цьому вишуканому аксесуарі - це справжнє свято для цінителів. Все це робить Salvadore PB/3250/10.CBN захоплюючим варіантом для зберігання годинників, який не залишить байдужим нікого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 10 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴









