Скринька для зберігання годинників Craft 5PU чорного кольору виготовлена в Тайвані. Її розмір - 25x11x8см. Корпус виконаний з якісної PU шкіри, а скло забезпечує прозорість та довговічність. Всередині кейсу для годинників знаходиться світлий оксамитовий інтер'єр, який робить зберігання більш комфортним. Скринька має 5 відділень для зберігання годинників. Однак, автопідзаводу в цій моделі немає. Скринька для зберігання годинників Craft 5PU - це надійне та стильне рішення для тих, хто цінує порядок та стиль. З її допомогою можна безпечно зберігати і організовувати до 5 годинників, зберігаючи їх в ідеальному стані на довгий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 5 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник), Скло |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴









