Скринька для годинників Salvadore S-2/06-LB-BR 6x6+ є прикладом високоякісного кейсу для зберігання годинників. Виробник - Австрія, що гарантує надійність та довговічність виробу. Чорний колір та розміри 33,2х18х35см роблять скриньку компактною та елегантною. В ній передбачені два місця для нерухомого зберігання годинників. Технічні характеристики включають автопідзавод шести годинників, сенсорне управління, ЖКІ дисплей, LED підсвічування та автостоп при відкриванні дверцят. Особливо зручно те, що кейсом можна управляти за допомогою пульта дистанційного управління. Інтер'єр виконаний з якісної PU шкіри кольору "абрикос".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 6 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Дисплей | Так |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 2 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 6 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 332 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴










