Boxy Sling – універсальна сумка для повсякденного використання. Сумку можна носити через плече та застібати, наприклад, на поясі. Грамотно продуманий дизайн дозволяє перевозити безліч аксесуарів, необхідних у повсякденному житті. У чохол поміститься телефон, гаманець, паспорт, блокнот та багато інших аксесуарів для повсякденного використання. Добре схована задня кишеня ідеально підходить для готівки, кредитних карток та інших цінних речей. Існує також Boxy Sling. спеціальна потайна кишеня для пляшки. Зроблено за технологією Aware™ Особливості продукту: Декілька варіантів як носити Прихована кишеня для пляшки з водою Прихована задня кишеня для найцінніших речей Знімний ремінець для ключів Регульований плечовий ремінь 2 внутрішніх кишені на блискавці Передня кишеня з легким доступом Велике основне відділення Виготовлено із перероблених матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD design |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 210 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Тканина |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴




