Настільний світильник Octagon One є лауреатом премії "Подарунок року-2018" у Великій Британії в категорії "Сучасний подарунок", а також лауреатом премії "Вибір судді" (єдиний переможець) з усієї категорії товарів для дому. Настільний світильник Octagon One поєднує в собі функціональність і мінімалізм. Особливість дизайну - красива дерев'яна основа з сенсорною кнопкою управління. Вбудований акумулятор робить її повністю бездротовою настільною лампою і дозволяє встановлювати її під трьома різними кутами. У основи встановлений корпус з фрезерованого алюмінію який оброблений деревом і містить 36 високоякісних світлодіодів з світлорозсіювальним покриттям. Octagon One - більше ніж лампа. Це декоративний елемент з оригінальним дизайном, який відмінно впишеться до вашого робочого столу будинку або офісу. Технічні характеристики: Кількість світлодіодів: 36 Термін служби світлодіодів: до 50000 годин Температура кольорів: 5500K Люмен Джерело живлення: вбудована акумуляторна батарея 3,7 В (кабель USB для зарядки входить в комплект) Термін служби батареї: 7-48 годин Час зарядки: 3-4 години Потужність: макс. 4 Вт Розмір: 8,5x4x38см Вага продукту: 900г Матеріал: алюміній, оздоблення під дерево чи мармур Бренд Gingko славиться тим, що основна увага приділяється красивому дизайну і новітнім технологіям, при цьому в основі лежить екологічність. Мета - створювати сучасні, прості та функціональні продукти. Gingko створений, щоб служити довго, а мінімалістичні стилі створені, щоб витримувати всі останні тенденції у світі дизайну та технологій. Слід звернути увагу на те, що оригінальні продукти Gingko виготовляються з натуральних матеріалів, таких як бамбук та інші екологічно чисті породи дерева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gingko |
| Країна виробник | Великобританія |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴




