
Колекційна статуетка корова Meditating
3 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47720
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cow Parade або "Парад корів" - успішний міжнародний арт-проект. Щороку в одному з міст світу проводиться публічна художня акція, в рамках якої художники, дизайнери та знаменитості розписують фігури корів, виготовлені у натуральну величину. Медитуюча корова була представлена на Cow Parade у Стокгольмі (Швеція) у 2004 році художником Яном Едлундом. У багатьох культурах образ корови видається добрим і невинним. Ця тварина, яка живе поруч із людиною, дарує добробут, годує та допомагає у господарстві. В Індії корови взагалі священні, і іноді живуть там краще за людей. Ми думаємо, що саме концепція святості та чистоти лягла в основу ідеї створення корови Meditating. Ця буря сидить у позі лотоса і виражає вселенський спокій. Мета медитації корови з колекції Cow Parade вгадати складно, але, мабуть, це пов'язане з надоями. Адже якщо корова розслаблена та задоволена, вона дає більше молока! Така фігурка-корова може стати унікальним елементом інтер'єру чи центром уваги колекції Cow Parade. Купити фігурку корови собі або на подарунок - додати в інтер'єр приміщення фарб і креативу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cow Parade |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴


