
Радіоприймач з будильником "США"
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: RR30USA
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей оригінальний багатофункціональний пристрій у яскравому кольорі та зі стильним принтом стане справжньою окрасою сучасного інтер'єру. Воно поєднує в собі радіоприймач, годинник і будильник і чудово виглядатиме як у дитячій, так і спальні. Упакований такий годинник у стильну коробку від виробника. Характеристики: будильник FM-радіо електронний годинник LCD дисплей вбудовані динаміки функція Sleep (SLP) функція Snooze (повторний сигнал будильника) клавіша DIM: увімкнення та вимкнення підсвічування панелі інтуїтивно зрозуміле та просте управління сигналом будильника можна вибрати радіо чи звичайний сигнал живлення через електромережу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bigben Interactive |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тюнер | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴
