
Ваза Seletti АСТРОНАВТ фарфор COSMIC-DINER-STARMAN-GOLD
4 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10933
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У пошуку незвичайного подарунка для творчої людини зверніть увагу на предмети інтер'єру від італійського бренду Seletti. Він відрізняється оригінальним підходом до розробки ідей та інноваційними способами їх втілення. У колекції Memorabilia Gold як у бурштині збереглися пам'ятні речі стилізовані під модерновий декор для дому. Ця ваза у вигляді скульптури астронавта нагадує дитячу іграшку з 80-х років. Начебто не обійшлося без машини часу! Тільки в сучасному варіанті запропонованому творчою командою Seletti на чолі з дизайнером Алессандро Замбеллі астронавт зроблений з якісного фарфору і пофарбований у золотий колір. Сподобається тим, хто любить згадати дитинство. Продається в упаковці із логотипом Seletti.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Висота вази | 280 мм |
| Глибина вази | 110 мм |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Ширина вази | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 495 ₴


