
Колекційна статуетка Cow Parade корова Moogritte
6 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46160
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cow Parade або "Парад корів" - успішний міжнародний арт-проект. Щороку в одному з міст світу проводиться публічна художня акція, в рамках якої художники, дизайнери та знаменитості розписують фігури корів, виготовлені у натуральну величину. На Cow Parade у 2001 році в Канзас-Сіті (Міссурі, США) була представлена оригінальна скульптура корови Moogritte, створена художником Стеном Хржановськи. Спонсором проекту став готель Fairmont Hotel. Корова Moogritte є алюзією до знаменитого бельгійського художника-сюрреаліста Рене Магрітта та його полотна "Син людський". По-перше, назва корови – це очевидна гра слів. По-друге, на носі у корови – зелене яблуко, точно, як на відомій картині. Хмари, казанок, парасолька – усі ці улюблені елементи творчості Магрітта. Треба сказати, що "хмарні" штани корови Moogritte просто зачаровують! Статуетку цієї корови можна подарувати людині, яка розуміється на мистецтві і здатна оцінити її цікавий образ. Така фігурка-корова може стати унікальним елементом інтер'єру чи центром уваги колекції Cow Parade. Купити фігурку корови собі або на подарунок - додати в інтер'єр приміщення фарб і креативу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cow Parade |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Полімер |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴

