
Колекційна статуетка Cow Parade корова Cowalina Dogwood
6 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46736
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cow Parade або "Парад корів" - успішний міжнародний арт-проект. Щороку в одному з міст світу проводиться публічна художня акція, в рамках якої художники, дизайнери та знаменитості розписують фігури корів, виготовлені у натуральну величину. Колекційна статуетка корова "Cowalina Dogwood" розписана квітучим кизилом. Кизил - квітка-символ Північної Кароліни. Автор роботи - американка Моллі Браун Робертс (Molly Brown Roberts) - сподівалася, що дітям захочеться доторкнутися до величезних білих квітів і зеленого листя, що покриває тіло корови. Гроші від продажу оригінальної корови "Cowalina Dogwood" були направлені на допомогу Дитячій лікарні в Північній Кароліні. Зменшена копія кизилу корови, що купається в квітах, виготовлена з полірезину і розписана вручну. Така фігурка-корова може стати унікальним елементом інтер'єру чи центром уваги колекції Cow Parade. Купити фігурку корови собі або на подарунок - додати в інтер'єр приміщення фарб і креативу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cow Parade |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Полімер |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴

