
Настільний світильник Seletti Банан Х'ю
12 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13080
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви підшукуєте подарунок неординарної особистості, то варто придивитися до колекції товарів Seletti. Бренд зі світовим ім'ям вміє не тільки дивувати, а й закохувати у свою продукцію. Адже в ній дивним чином переплітаються: функціональність креативність елегантність якість Тому виготовлені фірмою атрибути - чудові та пам'ятні подарунки статусним особам та поціновувачам креативу любителям розкоші та лаконічності. У будь-якому випадку такі аксесуари завжди гідні. Приклад тому – настільний світильник "Банан Х'ю". Він виготовлений у вигляді фрукта шкірка якого очищена наполовину. Вона золотистого кольору виготовлено із полімеру. А власне освітлювальна частина м'якоть продукту виготовлена з матового скла. Розмір оригінального приладу – 30 см у довжину та 20 см у висоту, важить він 0,8 кг. Особливістю є можливість регулювання потужності освітлення. Стильна упаковка робить освітлювальний атрибут солідним подарунком. Цей креативний заморський фрукт чудово впишеться в дизайн спальні та гостьової кімнати холу та кабінету. Він неодмінно зверне на себе увагу поціновувачів ексклюзивності. Замовте креативний аксесуар від Seletti зробіть будні яскравішими та комфортнішими!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Матеріал каркасу | акрил, пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 995 ₴



