Скринька для годинників Salvadore 3024/BC1/DF9 з підзаводом - це вишуканий виріб, створений в Австрії. Красивий чорний колір корпусу з дерева ідеально гармоніює з будь-яким інтер'єром, додаючи нотки розкіші та витонченості. Розміри скриньки складають 19х26х21,5см. Однією з головних особливостей цієї скриньки є наявність автопідзаводу, завдяки якому ваші годинники завжди будуть готові до використання. У кейсі передбачено три відділення для зберігання годинників. Інтер'єр виконаний з оксамиту світлого кольору, що надає додаткові штрихи вишуканості та елегантності. Управління скринькою здійснюється механічним способом. Також в якості додаткової опції є замок, автостоп та можливість роботи від батарейки типу D. Скринька Salvadore 3024/BC1/DF9 з підзаводом - це багатофункціональний виріб, який допоможе вам зберігати та підтримувати в робочому стані ваші улюблені годинники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 3 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для підзаводу | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 985 ₴









