Скринька для зберігання годинників Craft 6WB.RSW.BL - відмінне рішення для тих, хто цінує свої коштовності. Виготовлена в Тайвані, вона гарантує високу якість та довговічність. Коричневий колір корпусу виготовлений з MDF та скла, що забезпечує надійний захист годинників всередині. Кількість місць для зберігання - 6, а інтер'єр виконаний з PU шкіри чорного кольору, що надає йому більш витончений вигляд. Цей кейс для годинників не обладнаний функцією автопідзаводу, що не заважає йому виконувати своє головне завдання - зберігати Ваші годинники в цілісності та збереженості. Компактні розміри 31x12x8см дозволяють легко зберігати його в будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | МДФ, Скло |
| Місткість | 6 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴









