Скринька для годинника Salvadore 1041/BC1/OS5 1x1 з підзаводом - це ідеальне рішення для зберігання та підзарядки вашого улюбленого годинника. Виготовлена в Австрії з високоякісної PU-шкіри, скринька має елегантний чорний колір та компактний розмір 13,5х13,5х16см. Кейс для годинника оснащений автопідзаводом, який додатково дбає про ваш годинник. Усередині ви знайдете оксамитовий інтер'єр абрикосового кольору, в якому розташовано одне відділення. Вибирайте між п'ятьма програмами управління, а також можливістю роботи від 2-х батарейок типу АА. Скринька Salvadore 1041/BC1/OS5 1x1 - це прекрасний вибір для зберігання вашого годинника. Завдяки механічному управлінню та додатковим можливостям, ви можете бути впевнені в бездоганній роботі та довговічності вашого аксесуара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Матеріал корпусу | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴










