Скринька для годинників Salvadore X-2/05-BGF 2x4+ з підзаводом - ваш ідеальний кейс для зберігання та заряджання годинників в одному місці. Виготовлена вона в Австрії з дерева чорного кольору та обшита оксамитом того ж кольору. Розміри корпусу становлять 31х19х33см, що досить для розміщення п'яти годинників. Крім того, кейс має ряд додаткових можливостей. Сенсорне управління, LED підсвічування, автостоп та управління за допомогою пульта - все це дозволить вам зручно управляти ротором для автопідзарядки годинників. Ротор, до речі, має кілька режимів роботи, які можна вибрати за вашим бажанням. І якщо ви хочете користуватися скринькою без підключення до розетки, ви зможете використовувати 2 батарейки типу D для її роботи. Скринька для годинників Salvadore X-2/05-BGF 2x4+ з підзаводом - це стильний та функціональний аксесуар для справжніх любителів годинників. З її допомогою ви завжди будете впевнені, що ваші годинники знаходяться в безпеці та готові до використання в будь-який момент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 5 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для підзаводу | 4 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 750 ₴








