
Скринька для годинника Salvadore MBPU/411/BL з підзаводом
5 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: MBPU/411/BL
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для годинників Salvadore MBPU/411/BL - це елегантний кейс для збереження годинників модного дизайну. Виробництво - Австрія. Чорний колір підкреслює елегантність та витонченість моделі. Матеріал - PU шкіра та скло. Розмір складає 11х11х17,5 см. Усередині шкатулки також використана PU шкіра, що створює додатковий захист для годинників. Створюючи цю модель, виробники задумувались про кожну деталь, щоб забезпечити максимальний захист та збереженість годинника. Скринька для годинника Salvadore MBPU/411/BL з підзаводом - це практичне та стильне рішення для любителів збереження своїх годинників в безпечному місці. Вона забезпечить вам максимальний захист та збереженість, дозволяючи зберігати ваші улюблені аксесуари в найкращому вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Місткість | 1 шт. |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 070 ₴




