Скринька для зберігання годинників Craft 8WJ.MIR.GN - це якісний кейс для цінних аксесуарів, виготовлений в Тайвані. Вона має оригінальний зелений колір та розміри 30x20x8см, що досить для зручного зберігання 8 годинників. Корпус шкатулки виконаний з міцної та привабливої PU-шкіри, а дзеркало додає їй елегантності. Всередині ви знайдете світлу оксамитову підкладку, яка захистить ваші годинники від подряпин та можливої пошкодженості. Скринька Craft 8WJ.MIR.GN не має автопідзаводу, але забезпечує надійне, безпечне та практичне місце для зберігання ваших годинників, додатково має місце для кілець або прикрас. Ідеальний вибір для колекціонерів або людей, які хочуть захистити свої дорогі аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴







