
Скринька для зберігання ручок Salvadore PN/3011/16.BL
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: PN/3011/16.BL
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для зберігання ручок Salvadore PN/3011/16.BL - це стильний аксесуар від австрійського виробника. Її чорний корпус виконаний з міцної PU шкіри, що забезпечує тривалий термін експлуатації виробу. Розміри скриньки складають 27,3х20х9см, що дозволяє зручно розмістити її на письмовому столі або в офісній тумбочці. Всередині скриньки знаходяться 16 комірок для зберігання ручок. Крім того, інтер'єр виконаний зі світлого оксамиту, що захищає інструменти від подряпин і пошкоджень. Через прозору кришку легко можна вибрати потрібну ручку і швидко знайти потрібний аксесуар. Це універсальне рішення для бізнес-людей та тих, хто цінує красиві і практичні аксесуари. Придбайте скриньку для зберігання ручок Salvadore PN/3011/16.BL і насолоджуйтеся відчуттям організованості і стилю!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 273 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтер'єр | світлий оксамит |
| Кількість місць для зберігання | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









