
Скринька для годинника Salvadore JA/MET/1301/S з підзаводом
4 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: JA/MET/1301/S
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для годинників Salvadore JA/MET/1301/S з автопідзаводом - це прекрасний вибір для зберігання та організації ваших найцінніших годинників. Цей вишуканий сріблястий кейс для годинників виготовлений з металу найвищої якості та має розміри 10х10х17см. Кейс призначений для зберігання одного годинника та оснащений автопідзаводом, який забезпечує точність ходу. Інтер'єр скриньки покритий PU шкірою, яка не тільки встановлює високі стандарти комфорту, але й захищає ваш годинник від подряпин та пошкоджень. Крім того, тип керування цієї скриньки для годинників є механічним, що свідчить про її довготривалу та надійну експлуатацію. Не втрачайте шанс придбати якісний та надійний кейс для зберігання ваших цінних годинників - Salvadore JA/MET/1301/S з автопідзаводом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 1 шт. |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴









