
Скринька для годинника Salvadore JA/CROC/1301/BCL з підзаводом
4 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: JA/CROC/1301/BCL
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для годинників Salvadore JA/CROC/1301/BCL з підзаводом - унікальний кейс для зберігання справжніх шедеврів годинницького мистецтва. Вона виконана в класичному чорному кольорі з високоякісної PU шкіри, виробленої в Австрії. Скринька має розміри 10х10х17 см і оснащена автопідзаводом, який збереже годинник в ідеальному стані на протязі тривалого часу. Всередині корпусу оббита м'якою PU шкірою, яка забезпечує додатковий захист для годинників. Цей кейс для годинників має лише одне місце для зберігання, що дозволяє переконатися в безпеці та збереженні цінних подарунків від часу та зовнішніх пошкоджень. Керування скринькою здійснюється механічним типом. Використовуючи таку скриньку, Ви можете бути впевнені в збереженні та оригінальному зовнішньому вигляді Ваших улюблених годинників!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Місткість | 1 шт. |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴









