Скринька для годинників Salvadore JA/CROC/1302/BRL поєднує в собі елегантний дизайн та високу функціональність. Виготовлена з якісної та міцної PU шкіри коричневого кольору, має розміри 9,5х9,5х18,5см та призначена для зберігання одного годинника. Кейс для годинників австрійського виробництва оснащений автопідзаводом, що забезпечує постійну роботу механізму. Внутрішнє оздоблення виконане з м'якого оксамиту, який захищає годинників від подряпин та інших пошкоджень. Скринька має одне відділення для зберігання годинників та не займе багато місця на столі або в шафі. Як оригінальний подарунок для годинникових колекціонерів, дана модель дозволить зберігати цінні прикраси у ідеальному стані на протязі тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴










