Скринька для годинників Salvadore 90/322BB 2x2+ з автопідзаводом - виріб високої якості, вироблений в Австрії. Чорний колір корпусу з дерева прекрасно поєднується з інтер'єром з PU шкіри. Скринька має розміри 26,4х16,7х23 см і оснащена автопідзаводом. Кейс для годинників має чотири місця для зберігання, сенсорне управління та додаткову секцію для прикрас. Це практичне рішення для колекціонерів або людей, які дбають про свої годинники і хочуть забезпечити їм безпечне зберігання та автопідзарядку. Віддайте перевагу скриньці для годинників Salvadore 90/322BB 2x2+ з автопідзаводом, і Ви звільните себе від потреби переживати про стан своїх улюблених годинників. Вона є надійним фундаментом для будь-якої колекції!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 2 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 264 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴










