Скринька для зберігання годинників Craft 6TRAY.GR - ідеальний вибір для цінителів якісного зберігання своїх улюблених аксесуарів. Виріб виготовлений з міцного дерева, тому гарантується тривалий термін служби і стійкість до механічних пошкоджень. Кейс для годинників має 6 відділень для їх розміщення, що дозволяє легко організувати колекцію і швидко знайти потрібний екземпляр. Зовнішні розміри складають 35x11x4см, що дозволяє легко транспортувати виріб та зберігати його в різних місцях. Внутрішню обробку шкатулки представляє світлий оксамит, який надійно захистить годинники від подряпин та потертостей. Автопідзавод відсутній, але це й не обов'язково в даному випадку. Ця скринька для годинників підійде як професійному колекціонеру, так і любителю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 6 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



