Елегантний чорний кейс для годинників Salvadore X-2/05-BBr 2x4+ зроблений з якісної деревини МДФ. Його розміри становлять 31х19х33см, а інтер'єр виконаний з високоякісної PU шкіри. Кейс оснащений функцією автопідзаводу, яка дозволяє автоматично заводити 4 годинника. Крім того, управління кейсом здійснюється за допомогою сенсорного екрана або пульта. Кількість місць для зберігання становить 5, а продуманий дизайн дозволяє розмістити в ньому годинники будь-якої форми та розміру. Серед додаткових функцій можна виділити LED підсвічування, можливість роботи за допомогою 2-х батарейок типу D та кілька режимів роботи ротора. Кейс для годинників Salvadore X-2/05-BBr 2x4+ з підзавантаженням стане прекрасним пристосуванням для зберігання та демонстрації колекції годинників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 9 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 4 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип управління | Сенсорне |
| Функції | Підзавод за годинниковою стрілкою |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 750 ₴





