Зберігайте свій улюблений годинник в скриньці Salvadore LE / 3464 / CROC / 1.BR! Ця коричнева скринька виготовлена в Австрії з натуральної шкіри і має розміри 17х7,5х2,7 см. Інтер'єр скриньки оббитий оксамитом і шкірою, що захистить ваш годинник від подряпин і пошкоджень. Ця скринька призначена для одного годинного місця. Автопідзавод в ній відсутній. Salvadore LE / 3464 / CROC / 1.BR ідеально підходить для тих, хто шукає невеликий і елегантний кейс для годинника, в якому вони можуть бути збережені в безпеці. Матеріали високої якості і гарний дизайн роблять цю скриньку не тільки функціональною, але також стильною. Зберігайте свої годинники в Salvadore LE / 3464 / CROC / 1.BR і будьте впевнені, що вони будуть захищені від будь-яких пошкоджень і готові до використання в будь-який момент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал корпусу | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴






