Скринька для годинників Salvadore S-22/04 ERM 4x4+ - це елегантний аксесуар, який підійде як любителям колекціонування годинників, так і професійним годинникам. Вироблена в Австрії, вона відрізняється високою якістю виконання та довговічністю. Кейс для годинників виконаний з дерева, фарбованого в розкішний бордовий колір, покритий лаком. Всередині скриньки знаходяться два місця для зберігання годинників, обшиті м'якою та міцною PU шкірою з тонуванням в бордовий колір. Особливістю цієї скриньки є наявність автопідзаводу чотирьох годинників, яке передбачає кілька режимів роботи ротора. Крім того, управління здійснюється за допомогою сенсорного екрана або пульта дистанційного управління. LED підсвітка скриньки не тільки ефектно виглядає, але й дозволяє зручно вибирати потрібний годинний механізм. Скринька для годинників Salvadore S-22/04 ERM 4x4+ є відмінним вибором для тих, хто цінує унікальність та оригінальність. З нею ваша колекція буде завжди в безпеці та захищена від зовнішнього впливу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 6 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість місць для підзаводу | 4 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 900 ₴










