Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/5598/8.CBN - це вишуканий аксесуар для цінителів ексклюзивних прикрас. Виробник компанії Австрія забезпечує найвищу якість матеріалів і виготовлення. Корпус скриньки виконаний з міцного і надійного дерева. Внутрішня обробка з яскравого оксамиту підкреслює елегантність виробу. Скринька має великий простір для зберігання 8 годинників. Кожен годинник вкладений на свою подушку. В кейсі є окреме місце для прикрас. Ширина подушки - 51 мм. Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/5598/8.CBN створена для зберігання цінних екземплярів, що підтверджується найвищою якістю виготовлення, чудовим дизайном і обережним ставленням до зберіганих прикрас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 8 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴










