Скринька для зберігання годинників Salvadore WB/2271/8.Z.JW - це лаконічне рішення для зберігання колекції годинників. Вироблено в Австрії і виконано з дерева з матовим покриттям, вона має розміри 31х22х12см, що вміщують до 8 годинників. Внутрішнє оздоблення виконане з оксамиту світлого кольору, створюючи ідеальне місце для зберігання ваших годинників. Крім того, вона має додаткове місце для прикрас, що робить її ще більш зручною та багатофункціональною. Подуманий інтер'єр, практичність та надійність роблять цю скриньку ідеальним вибором для зберігання ваших годинників. Ви можете використовувати її як класичний кейс для годинників або використовувати її як елемент інтер'єру для створення ефектного акценту у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salvador |
| Країна виробник | Австрія |
| Місткість | 8 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 230 ₴










