Скринька для зберігання годинників Craft 2WJ.PU.WH - це якісний та функціональний аксесуар. Вона виготовлена в Тайвані з міцного та довговічного матеріалу - PU-шкіри з використанням скла, що гарантує збереження та безпеку зберігання ваших годинників. Її розміри дозволять легко розмістити кейс для годинників на будь-якій поверхні. Незважаючи на її компактність, внутрішнє простір скриньки обладнаний двома відділеннями для годинників, виконаними з оксамиту світлого кольору, що створює додатковий затишний інтер'єр. Крім того, дана скринька має відділення для зберігання прикрас. Скринька для зберігання годинників Craft 2WJ.PU.WH чудово підійде як для застосування в домашніх умовах, так і для використання в командировках та подорожах. Вона не оснащена автопідзаводом. Білий колір скриньки створює елегантний вигляд, гармонійно доповнюючи будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 2 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал корпусу | Скло, Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴

