Скринька для зберігання годинників Craft 8WJ.PU.CR.RD - це ідеальне рішення для любителів годинників, які хочуть зберегти свою колекцію в безпеці та в чудовому стані. Виробник - Тайвань, що гарантує високу якість та довговічність даної моделі. Кейс для годинників виконаний у бордовому кольорі та має розміри 30х20х8см. Корпус виготовлений зі шкіри PU, а скло надійно захищає годинний механізм від пошкоджень та пилу. Внутрішнє оздоблення зі світлого оксамиту надає додаткового шарму кейсу. У скриньці є 8 місць для зберігання годинників, а також відділення для кілець та прикрас. Автопідзавантаження відсутнє. Кейс Craft 8WJ.PU.CR.RD - це не тільки функціональна річ, але й красива річ для інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Відділення для зберігання прикрас | Так |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал корпусу | Скло, Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Місткість | 8 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925 ₴






