
Парасолька-тростина Doppler VIP Collection 23645/13/4
10 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23645/13/4
+380 (67) 255-75-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька-тростина Doppler VIP Collection 23645/13/4 - це витончений та стильний аксесуар від австрійського виробника. Вона забезпечує надійний захист від дощу та вітру. Вага парасольки складає 640 грамів, що робить її легкою та зручною для носіння. Особливості цієї моделі полягають в цільній каштановій ручці та стрижні, що додає їй елегантності та стилю. Механізм парасольки механічний, з 8 спицями. Діаметр купола складає 106 см, а довжина - 91 см. Спиці зроблені зі сталі, ручка ж - із якісного дерева. Купол виготовлений з міцної та водонепроникної тканини з бавовни та поліестеру, що робить парасольку довговічною та досить міцною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doppler |
| Країна виробник | Австрія |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Ручка | Гак, дерево |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 640 г |
| Довжина у складеному вигляді | 91 см |
| Діаметр купола парасольки | 106 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр купола | 106 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Особливості | цільна каштанова ручка і стрижень |
| Спиці | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 479 ₴







