
Портмоне CROSS Classic Century коричневый AC018121B-3
1 313 ₴
- Готово к отправке
- Код: AC018121B-3
Портмоне CROSS Classic Century в коричневому кольорі - стильний і практичний аксесуар, який є ідеальним поєднанням класичного дизайну і неперевершеної якості.
Виробник портмоне CROSS Classic Century – відома американська компанія Cross, яка спеціалізується на створенні елегантних ручок та аксесуарів для письма вже понад сто років. Бренд Cross відомий своєю бездоганною американською якістю, інноваційними технологіями та чудовими матеріалами, що використовуються у виробництві своїх виробів.
Портмоне виконано з натуральної шкіри, що надає йому розкішного та елегантного вигляду. Шкіряне оздоблення також забезпечує міцність і довговічність портмоне, що дозволяє йому зберігати свою первозданну красу навіть після багаторічного використання.
Розміри портмоне складають 11,3 х 9,1 х 1,7 см, що робить його компактним та зручним для зберігання в кишені чи сумці. Незважаючи на свої невеликі розміри, портмоне CROSS Classic Century має достатню кількість відділень для зберігання банкнот, кредитних карток та документів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Страна производитель | США |
| Длина | 113 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Мужской |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 91 мм |
- Цена: 1 313 ₴



